O nás

Jsme ryze české knižní nakladatelství s již sedmiletou tradicí. Přinášíme vám knižní tituly zejména českých autorů a autorek. Do loňského roku jsme byli zaměřeni převážně na beletrii pro dospělé čtenáře. V letošním roce navíc rozšiřujeme nabídku našich produktů o knihy pro děti.

Naší filozofií je přinášet čtenářkám a čtenářům opravdové zážitky při četbě převážně českých autorů. Díky našemu nakladatelskému e-shopu jsme navíc schopni nabídnout cenové výhody a nadstandardní bonusy při nákupu knih.


Všechny naše tituly zakoupíte za maloobchodní ceny v kamenných prodejnách. Prostřednictvím distribuční sítě PemicBooks dodáváme knihy do většiny obchodů. Naleznete je na pultech knižních síti Kanzelsberger, Dobrovský, Knihcentrum a u stovek menších obchodů i ve vašem městě.


Jako nakladatel jsme schopni nabídnout vám naše knihy jednoznačně nejvýhodněji. V našem e-shopu nabízíme k vaší objednávce atraktivní bonusy, věrnostní program Bookmania a další výhody.

Pro spokojenost našich zákazníků uděláme vše.


Naše garance

Vždy skladem

Veškeré tituly označeny v e-shopu cenovkou a symbolem KOUPIT jsou přímo v našem nakladatelském skladu. Proto můžeme při objednání v pracovní dny do 14.00 hodin garantovat odeslání ještě tentýž den.


Poštovné od 43,- Kč

Vždy účtujeme skutečnou výši poštovného. Neschováváme do její ceny další marži ani jiné náklady. Jednoduše kolik nám účtuje dopravce, tolik zaplatíte vy. Na korunu.
Výše poštovného se stanovuje dle rozměrů a hmotnosti zásilky. 43,- Kč je cena doporučeného balíku do 1 kg (do 2 ks knih).


Bookmania

Libovolným nákupem v našem on-line nakladatelství získáváte automaticky věrnostní výhodu. Můžete využívat slevy 45% na nově vyšlé tituly, získat knihy zdarma v našich nakladatelských promoakcích a mnohem víc.